175 000 €
4730 €/m²
Property 63921 photo 1
Property 63921 photo 2
Property 63921 photo 3
Property 63921 photo 4
Property 63921 photo 5
Property 63921 photo 6
Property 63921 photo 7
Property 63921 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 37 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift.

Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter