Property 63909 photo 1
Property 63909 photo 2
Property 63909 photo 3
Property 63909 photo 4
Property 63909 photo 5
Property 63909 photo 6
Property 63909 photo 7
Property 63909 photo 8
Property 63909 photo 9
Property 63909 photo 10
Property 63909 photo 11
Property 63909 photo 12
Property 63909 photo 13
Property 63909 photo 14
Property 63909 photo 15
Property 63909 photo 16
Property 63909 photo 17
Property 63909 photo 18
Property 63909 photo 19
Property 63909 photo 20
Property 63909 photo 21
Property 63909 photo 22
Property 63909 photo 23
Property 63909 photo 24
Property 63909 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64657
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter