140 000 €
3889 €/m²
Property 65006 photo 1
Property 65006 photo 2
Property 65006 photo 3
Property 65006 photo 4
Property 65006 photo 5
Property 65006 photo 6
Property 65006 photo 7
Property 65006 photo 8
Property 65006 photo 9
Property 65006 photo 10
Property 65006 photo 11
Property 65006 photo 12
Property 65006 photo 13
Property 65006 photo 14
Property 65006 photo 15
Property 65006 photo 16
Property 65006 photo 17
Property 65006 photo 18
Property 65006 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod objekta 64447
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter