138 000 €
3730 €/m²
Property 65429 photo 1
Property 65429 photo 2
Property 65429 photo 3
Property 65429 photo 4
Property 65429 photo 5
Property 65429 photo 6
Property 65429 photo 7
Property 65429 photo 8
Property 65429 photo 9
Property 65429 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 37 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter