960 000 €
3542 €/m²
Property 13556 photo 1
Property 13556 photo 2
Property 13556 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 271 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter