1 000 000 €
2247 €/m²
Property 10777 photo 1
Property 10777 photo 2
Property 10777 photo 3
Property 10777 photo 4
Property 10777 photo 5
Property 10777 photo 6
Property 10777 photo 7
Property 10777 photo 8
Property 10777 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 2000 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 445 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 7669
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 19101
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter