290 000 €
3625 €/m²
Property 62867 photo 1
Property 62867 photo 2
Property 62867 photo 3
Property 62867 photo 4
Property 62867 photo 5
Property 62867 photo 6
Property 62867 photo 7
Property 62867 photo 8
Property 62867 photo 9
Property 62867 photo 10
Property 62867 photo 11
Property 62867 photo 12
Property 62867 photo 13
Property 62867 photo 14
Property 62867 photo 15
Property 62867 photo 16
Property 62867 photo 17
Property 62867 photo 18
Property 62867 photo 19
Property 62867 photo 20
Property 62867 photo 21
Property 62867 photo 22
Property 62867 photo 23
Property 62867 photo 24
Property 62867 photo 25
Property 62867 photo 26

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter