335 000 € 310 000 €
3163 €/m²
Property 62551 photo 1
Property 62551 photo 2
Property 62551 photo 3
Property 62551 photo 4
Property 62551 photo 5
Property 62551 photo 6
Property 62551 photo 7
Property 62551 photo 8
Property 62551 photo 9
Property 62551 photo 10
Property 62551 photo 11
Property 62551 photo 12
Property 62551 photo 13
Property 62551 photo 14
Property 62551 photo 15
Property 62551 photo 16
Property 62551 photo 17
Property 62551 photo 18
Property 62551 photo 19
Property 62551 photo 20

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 98 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65385
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter