Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 1966
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60824
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter