440 000 €
4731 €/m²
Property 61420 photo 1
Property 61420 photo 2
Property 61420 photo 3
Property 61420 photo 4
Property 61420 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
515 000 € 6130 €/m²
  • Kod objekta 61657
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 54841
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 41515
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 61302
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter