Prodaja - Stan 160 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
450 000 €
2813 €/m²
Property 43058 photo 1
Property 43058 photo 2
Property 43058 photo 3
  • Kod objekta 43058
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 160 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 160 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 53017
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 2808 €/m²
  • Kod objekta 51445
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 41514
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter