Property 60824 photo 1
Property 60824 photo 2
Property 60824 photo 3
Property 60824 photo 4
Property 60824 photo 5
Property 60824 photo 6
Property 60824 photo 7
Property 60824 photo 8
Property 60824 photo 9
Property 60824 photo 10
Property 60824 photo 11
Property 60824 photo 12
Property 60824 photo 13
Property 60824 photo 14
Property 60824 photo 15
Property 60824 photo 16
Property 60824 photo 17
Property 60824 photo 18
Property 60824 photo 19
Property 60824 photo 20
Property 60824 photo 21
Property 60824 photo 22
Property 60824 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 147 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored kutak Poseduje i kamin, parking, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 450 € 13 €/m²
  • Kod objekta 65753
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter