600 000 €
3000 €/m²
Property 65963 photo 1
Property 65963 photo 2
Property 65963 photo 3
Property 65963 photo 4
Property 65963 photo 5
Property 65963 photo 6
Property 65963 photo 7
Property 65963 photo 8
Property 65963 photo 9
Property 65963 photo 10
Property 65963 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2026
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod objekta 62091
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64579
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 54841
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60824
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter