530 000 €
4492 €/m²
Property 64616 photo 1
Property 64616 photo 2
Property 64616 photo 3
Property 64616 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 6074 €/m²
  • Kod objekta 61621
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 65073
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter