1 000 000 €
2591 €/m²
Property 65909 photo 1
Property 65909 photo 2
Property 65909 photo 3
Property 65909 photo 4
Property 65909 photo 5
Property 65909 photo 6
Property 65909 photo 7
Property 65909 photo 8
Property 65909 photo 9
Property 65909 photo 10
Property 65909 photo 11
Property 65909 photo 12
Property 65909 photo 13
Property 65909 photo 14
Property 65909 photo 15
Property 65909 photo 16
Property 65909 photo 17
Property 65909 photo 18
Property 65909 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 386 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod objekta 65672
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod objekta 52429
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 32783
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter