800 000 €
2667 €/m²
Property 65748 photo 1
Property 65748 photo 2
Property 65748 photo 3
Property 65748 photo 4
Property 65748 photo 5
Property 65748 photo 6
Property 65748 photo 7
Property 65748 photo 8
Property 65748 photo 9
Property 65748 photo 10
Property 65748 photo 11
Property 65748 photo 12
Property 65748 photo 13
Property 65748 photo 14
Property 65748 photo 15
Property 65748 photo 16
Property 65748 photo 17
Property 65748 photo 18
Property 65748 photo 19
Property 65748 photo 20
Property 65748 photo 21
Property 65748 photo 22
Property 65748 photo 23
Property 65748 photo 24
Property 65748 photo 25
Property 65748 photo 26
Property 65748 photo 27
Property 65748 photo 28
Property 65748 photo 29
Property 65748 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 300 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod objekta 61625
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter