Property 61624 photo 1
Property 61624 photo 2
Property 61624 photo 3
Property 61624 photo 4
Property 61624 photo 5
Property 61624 photo 6
Property 61624 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 144 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56150
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65411
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 58324
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 62197
  • Kvadratura 510 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter