700 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 54729 photo 1
Property 54729 photo 2
Property 54729 photo 3
Property 54729 photo 4
Property 54729 photo 5
Property 54729 photo 6
Property 54729 photo 7
Property 54729 photo 8
Property 54729 photo 9
Property 54729 photo 10
Property 54729 photo 11
Property 54729 photo 12
Property 54729 photo 13
Property 54729 photo 14
Property 54729 photo 15
Property 54729 photo 16
Property 54729 photo 17
Property 54729 photo 18
Property 54729 photo 19
Property 54729 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 81 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, bazen, parking, baštu, roštilj.

Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 51144
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter