Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 287 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Ekskluzivni Za prodaju
910 000 € 6691 €/m²
  • Kod objekta 62079
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter