599 000 €
4131 €/m²
Property 63916 photo 1
Property 63916 photo 2
Property 63916 photo 3
Property 63916 photo 4
Property 63916 photo 5
Property 63916 photo 6
Property 63916 photo 7
Property 63916 photo 8
Property 63916 photo 9
Property 63916 photo 10
Property 63916 photo 11
Property 63916 photo 12
Property 63916 photo 13
Property 63916 photo 14
Property 63916 photo 15
Property 63916 photo 16
Property 63916 photo 17
Property 63916 photo 18
Property 63916 photo 19
Property 63916 photo 20
Property 63916 photo 21
Property 63916 photo 22
Property 63916 photo 23
Property 63916 photo 24
Property 63916 photo 25
Property 63916 photo 26
Property 63916 photo 27
Property 63916 photo 28
Property 63916 photo 29
Property 63916 photo 30
Property 63916 photo 31
Property 63916 photo 32
Property 63916 photo 33
Property 63916 photo 34
Property 63916 photo 35
Property 63916 photo 36
Property 63916 photo 37
Property 63916 photo 38
Property 63916 photo 39
Property 63916 photo 40

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 145 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod objekta 47134
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m

Prijava za Newsletter