400 000 €
2963 €/m²
Property 53017 photo 1
Property 53017 photo 2
Property 53017 photo 3
Property 53017 photo 4
Property 53017 photo 5
Property 53017 photo 6
Property 53017 photo 7
Property 53017 photo 8
Property 53017 photo 9
Property 53017 photo 10
Property 53017 photo 11
Property 53017 photo 12
Property 53017 photo 13
Property 53017 photo 14
Property 53017 photo 15
Property 53017 photo 16
Property 53017 photo 17
Property 53017 photo 18
Property 53017 photo 19
Property 53017 photo 20
Property 53017 photo 21
Property 53017 photo 22
Property 53017 photo 23
Property 53017 photo 24
Property 53017 photo 25
Property 53017 photo 26
Property 53017 photo 27
Property 53017 photo 28
Property 53017 photo 29
Property 53017 photo 30
Property 53017 photo 31
Property 53017 photo 32
Property 53017 photo 33
Property 53017 photo 34

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2022
  • Grejanje: gas
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Solunu. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter