Property 65931 photo 1
Property 65931 photo 2
Property 65931 photo 3
Property 65931 photo 4
Property 65931 photo 5
Property 65931 photo 6
Property 65931 photo 7
Property 65931 photo 8
Property 65931 photo 9
Property 65931 photo 10
Property 65931 photo 11
Property 65931 photo 12
Property 65931 photo 13
Property 65931 photo 14
Property 65931 photo 15
Property 65931 photo 16
Property 65931 photo 17
Property 65931 photo 18
Property 65931 photo 19
Property 65931 photo 20
Property 65931 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1966
  • Broj soba: 3
  • Energy Class: G
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
63 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 64564
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
46 000 € 1314 €/m²
  • Kod objekta 64911
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
40 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 52990
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
50 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 62502
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter