50 000 €
1000 €/m²
Property 62502 photo 1
Property 62502 photo 2
Property 62502 photo 3
Property 62502 photo 4
Property 62502 photo 5
Property 62502 photo 6
Property 62502 photo 7
Property 62502 photo 8
Property 62502 photo 9
Property 62502 photo 10
Property 62502 photo 11
Property 62502 photo 12
Property 62502 photo 13
Property 62502 photo 14
Property 62502 photo 15
Property 62502 photo 16
Property 62502 photo 17
Property 62502 photo 18
Property 62502 photo 19
Property 62502 photo 20

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod objekta 62395
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter