Property 64911 photo 1
Property 64911 photo 2
Property 64911 photo 3
Property 64911 photo 4
Property 64911 photo 5
Property 64911 photo 6
Property 64911 photo 7
Property 64911 photo 8
Property 64911 photo 9
Property 64911 photo 10
Property 64911 photo 11
Property 64911 photo 12
Property 64911 photo 13
Property 64911 photo 14
Property 64911 photo 15
Property 64911 photo 16
Property 64911 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 42606
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
50 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 62502
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter