Property 64564 photo 1
Property 64564 photo 2
Property 64564 photo 3
Property 64564 photo 4
Property 64564 photo 5
Property 64564 photo 6
Property 64564 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
63 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 64564
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter