Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 91 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan

Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
79 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 64765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter