55 000 €
1222 €/m²
Property 65978 photo 1
Property 65978 photo 2
Property 65978 photo 3
Property 65978 photo 4
Property 65978 photo 5
Property 65978 photo 6
Property 65978 photo 7
Property 65978 photo 8
Property 65978 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1972
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
46 000 € 1314 €/m²
  • Kod objekta 64911
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 64151
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter