62 000 €
2480 €/m²
Property 64905 photo 1
Property 64905 photo 2
Property 64905 photo 3
Property 64905 photo 4
Property 64905 photo 5
Property 64905 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 25 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod objekta 49390
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter