60 000 € 46 000 €
189 €/m²
Property 52084 photo 1
Property 52084 photo 2
Property 52084 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 243 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 145 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
63 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64281
  • Kvadratura 1236 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
86 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 26289
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter