35 000 €
81 €/m²
Property 37154 photo 1
Property 37154 photo 2
Property 37154 photo 3
Property 37154 photo 4
Property 37154 photo 5
Property 37154 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 432 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
32 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 50827
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
48 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 34136
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 34571
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37154
  • Kvadratura 432 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
40 600 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37599
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter