1 300 000 €
2766 €/m²
Property 31833 photo 1
Property 31833 photo 2
Property 31833 photo 3
Property 31833 photo 4
Property 31833 photo 5
Property 31833 photo 6
Property 31833 photo 7
Property 31833 photo 8
Property 31833 photo 9
Property 31833 photo 10
Property 31833 photo 11
Property 31833 photo 12
Property 31833 photo 13
Property 31833 photo 14
Property 31833 photo 15
Property 31833 photo 16
Property 31833 photo 17
Property 31833 photo 18
Property 31833 photo 19
Property 31833 photo 20
Property 31833 photo 21
Property 31833 photo 22
Property 31833 photo 23
Property 31833 photo 24
Property 31833 photo 25
Property 31833 photo 26
Property 31833 photo 27
Property 31833 photo 28
Property 31833 photo 29
Property 31833 photo 30
Property 31833 photo 31
Property 31833 photo 32
Property 31833 photo 33
Property 31833 photo 34
Property 31833 photo 35

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 470 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 45281
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 41224
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56150
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod objekta 23867
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter