1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Detalji

  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 200 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 6 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 4 kupatila, 2 ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod objekta 65672
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod objekta 40518
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 33634
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65411
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34409
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter