1 250 000 €
6649 €/m²
Property 57194 photo 1
Property 57194 photo 2
Property 57194 photo 3
Property 57194 photo 4
Property 57194 photo 5
Property 57194 photo 6
Property 57194 photo 7
Property 57194 photo 8
Property 57194 photo 9
Property 57194 photo 10
Property 57194 photo 11
Property 57194 photo 12
Property 57194 photo 13
Property 57194 photo 14
Property 57194 photo 15
Property 57194 photo 16
Property 57194 photo 17
Property 57194 photo 18
Property 57194 photo 19
Property 57194 photo 20
Property 57194 photo 21
Property 57194 photo 22
Property 57194 photo 23
Property 57194 photo 24
Property 57194 photo 25
Property 57194 photo 26
Property 57194 photo 27
Property 57194 photo 28
Property 57194 photo 29
Property 57194 photo 30
Property 57194 photo 31
Property 57194 photo 32
Property 57194 photo 33
Property 57194 photo 34
Property 57194 photo 35
Property 57194 photo 36
Property 57194 photo 37
Property 57194 photo 38
Property 57194 photo 39

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 188 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 39168
  • Kvadratura 590 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 62213
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 32688
  • Kvadratura 510 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 57927
  • Kvadratura 290 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 65530
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod objekta 65872
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter