960 000 €
6400 €/m²
Property 61626 photo 1
Property 61626 photo 2
Property 61626 photo 3
Property 61626 photo 4
Property 61626 photo 5
Property 61626 photo 6
Property 61626 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 150 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5
Ekskluzivni Za prodaju
910 000 € 6691 €/m²
  • Kod objekta 62079
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 37962
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 41953
  • Kvadratura 268 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter