910 000 € 800 000 €
5000 €/m²
Property 52962 photo 1
Property 52962 photo 2
Property 52962 photo 3
Property 52962 photo 4
Property 52962 photo 5
Property 52962 photo 6
Property 52962 photo 7
Property 52962 photo 8
Property 52962 photo 9
Property 52962 photo 10
Property 52962 photo 11
Property 52962 photo 12
Property 52962 photo 13
Property 52962 photo 14
Property 52962 photo 15
Property 52962 photo 16
Property 52962 photo 17
Property 52962 photo 18
Property 52962 photo 19
Property 52962 photo 20
Property 52962 photo 21
Property 52962 photo 22
Property 52962 photo 23
Property 52962 photo 24
Property 52962 photo 25
Property 52962 photo 26
Property 52962 photo 27
Property 52962 photo 28
Property 52962 photo 29
Property 52962 photo 30
Property 52962 photo 31
Property 52962 photo 32
Property 52962 photo 33
Property 52962 photo 34
Property 52962 photo 35
Property 52962 photo 36
Property 52962 photo 37
Property 52962 photo 38

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 160 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, grejanje.

Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 46720
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod objekta 61625
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 39221
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter