Property 65870 photo 1
Property 65870 photo 2
Property 65870 photo 3
Property 65870 photo 4
Property 65870 photo 5
Property 65870 photo 6
Property 65870 photo 7
Property 65870 photo 8
Property 65870 photo 9
Property 65870 photo 10

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i baštu.

Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 60135
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59744
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter