125 000 €
1563 €/m²
Property 65788 photo 1
Property 65788 photo 2
Property 65788 photo 3
Property 65788 photo 4
Property 65788 photo 5
Property 65788 photo 6
Property 65788 photo 7
Property 65788 photo 8
Property 65788 photo 9
Property 65788 photo 10
Property 65788 photo 11
Property 65788 photo 12
Property 65788 photo 13
Property 65788 photo 14
Property 65788 photo 15
Property 65788 photo 16
Property 65788 photo 17
Property 65788 photo 18
Property 65788 photo 19
Property 65788 photo 20
Property 65788 photo 21
Property 65788 photo 22
Property 65788 photo 23
Property 65788 photo 24
Property 65788 photo 25
Property 65788 photo 26
Property 65788 photo 27
Property 65788 photo 28
Property 65788 photo 29

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i ostavu.

Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 34845
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 37128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 36641
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter