120 000 € 105 000 €
1313 €/m²
Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60320
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 48458
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 28736
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 2507 €/m²
  • Kod objekta 52296
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter