140 000 €
3889 €/m²
Property 34845 photo 1
Property 34845 photo 2
Property 34845 photo 3
Property 34845 photo 4
Property 34845 photo 5
Property 34845 photo 6
Property 34845 photo 7
Property 34845 photo 8
Property 34845 photo 9
Property 34845 photo 10
Property 34845 photo 11
Property 34845 photo 12
Property 34845 photo 13
Property 34845 photo 14
Property 34845 photo 15
Property 34845 photo 16
Property 34845 photo 17
Property 34845 photo 18
Property 34845 photo 19
Property 34845 photo 20
Property 34845 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 63309
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod objekta 65272
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter