255 000 €
3643 €/m²
Property 63823 photo 1
Property 63823 photo 2
Property 63823 photo 3
Property 63823 photo 4
Property 63823 photo 5

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter