275 000 € 270 000 €
4030 €/m²
Property 63992 photo 1
Property 63992 photo 2
Property 63992 photo 3
Property 63992 photo 4
Property 63992 photo 5
Property 63992 photo 6
Property 63992 photo 7
Property 63992 photo 8
Property 63992 photo 9
Property 63992 photo 10
Property 63992 photo 11
Property 63992 photo 12
Property 63992 photo 13
Property 63992 photo 14
Property 63992 photo 15
Property 63992 photo 16
Property 63992 photo 17
Property 63992 photo 18
Property 63992 photo 19
Property 63992 photo 20
Property 63992 photo 21
Property 63992 photo 22
Property 63992 photo 23
Property 63992 photo 24
Property 63992 photo 25
Property 63992 photo 26
Property 63992 photo 27
Property 63992 photo 28
Property 63992 photo 29
Property 63992 photo 30
Property 63992 photo 31
Property 63992 photo 32

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2018
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter