75 000 €
2143 €/m²
Property 65700 photo 1
Property 65700 photo 2
Property 65700 photo 3
Property 65700 photo 4
Property 65700 photo 5
Property 65700 photo 6
Property 65700 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Broj soba: 2
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63377
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter