97 000 €
3031 €/m²
Property 63751 photo 1
Property 63751 photo 2
Property 63751 photo 3
Property 63751 photo 4
Property 63751 photo 5
Property 63751 photo 6
Property 63751 photo 7
Property 63751 photo 8
Property 63751 photo 9
Property 63751 photo 10
Property 63751 photo 11
Property 63751 photo 12
Property 63751 photo 13
Property 63751 photo 14
Property 63751 photo 15
Property 63751 photo 16
Property 63751 photo 17
Property 63751 photo 18
Property 63751 photo 19
Property 63751 photo 20
Property 63751 photo 21
Property 63751 photo 22
Property 63751 photo 23
Property 63751 photo 24
Property 63751 photo 25
Property 63751 photo 26
Property 63751 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 32 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Инвестициона Прилика – Гарсоњера у приземљу са двориштем и ниским трошковима одржавања

Продаје се реновирана гарсоњера у приземљу у центру Солуна, са приватним улазом и двориштем. Потпуно намештена и декорисана, спремна за одмах издавање (краткорочно или дугорочно).

📍 Локација: Центар Солуна

📏 Површина: 32 м²

🛏️ Просторије: Отворени простор са спаваћим делом (са преградом), дневном собом и кухињом

🛁 Купатило: Потпуно реновирано

🌳 Спољашњи простор: Приватно двориште

🚪 Улаз: Независан (без заједничких трошкова)

Карактеристике:

  • Реновација 2024: Модеран дизајн и нове инсталације
  • Спремно за употребу: Већ се успешно користи за краткорочни најам
  • Намештај и опрема укључени – продаје се у потпуности опремљено
  • Без заједничких трошкова
  • Клима: 2 клима уређаја (грејање и хлађење)
  • Топла вода: Електрични бојлер
  • Електричне ролетне: За већу сигурност и удобност

Идеално за:

✔️ Инвеститоре који траже исплативу некретнину за Airbnb или Booking

✔️ Појединце који желе комфоран дом или викендицу са двориштем

✔️ Студенте или професионалце који траже независан смештај

📞 Контактирајте нас за више информација или заказивање обиласка

Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64657
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 62406
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter