68 000 €
1172 €/m²
Property 64962 photo 1
Property 64962 photo 2
Property 64962 photo 3
Property 64962 photo 4
Property 64962 photo 5
Property 64962 photo 6
Property 64962 photo 7
Property 64962 photo 8
Property 64962 photo 9
Property 64962 photo 10
Property 64962 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter