70 000 €
2414 €/m²
Property 65528 photo 1
Property 65528 photo 2
Property 65528 photo 3
Property 65528 photo 4
Property 65528 photo 5
Property 65528 photo 6
Property 65528 photo 7
Property 65528 photo 8
Property 65528 photo 9
Property 65528 photo 10
Property 65528 photo 11
Property 65528 photo 12
Property 65528 photo 13
Property 65528 photo 14
Property 65528 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 29 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter