65 000 €
1912 €/m²
Property 62505 photo 1
Property 62505 photo 2
Property 62505 photo 3
Property 62505 photo 4
Property 62505 photo 5
Property 62505 photo 6
Property 62505 photo 7
Property 62505 photo 8
Property 62505 photo 9
Property 62505 photo 10
Property 62505 photo 11
Property 62505 photo 12
Property 62505 photo 13
Property 62505 photo 14
Property 62505 photo 15
Property 62505 photo 16
Property 62505 photo 17
Property 62505 photo 18
Property 62505 photo 19
Property 62505 photo 20
Property 62505 photo 21
Property 62505 photo 22
Property 62505 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 34 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, parking, grejanje.

Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter