Property 63377 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 25 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 1982 €/m²
  • Kod objekta 57466
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter