Property 61150 photo 1
Property 61150 photo 2
Property 61150 photo 3
Property 61150 photo 4
Property 61150 photo 5
Property 61150 photo 6
Property 61150 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 60545
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod objekta 59748
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter