72 000 €
2057 €/m²
Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bedrooms: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter