315 000 €
4200 €/m²
Property 65578 photo 1
Property 65578 photo 2
Property 65578 photo 3
Property 65578 photo 4
Property 65578 photo 5
Property 65578 photo 6
Property 65578 photo 7
Property 65578 photo 8
Property 65578 photo 9
Property 65578 photo 10
Property 65578 photo 11
Property 65578 photo 12
Property 65578 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter